Wij leveren in Nederland, België en Duitsland. De bijdrage in verzendkosten tot 10 kg is bedraagt voor Nederland € 7,50 en voor België en Duitsland € 9,50.
0
Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.
De drogerballen zijn wetenschappelijk getest, op basis van ISO-standaarden en door een onafhankelijk textiel-verzorgings laboratorium, waarbij is aangetoond dat:
Textiel aanzienlijk zachter wordt
De droogtijd met maximaal 25% wordt verkort
De was minder kreukt
Er minder pluizen vrijkomen
De roze en blauwe drogerballen zijn zacht wordende ballen en hebben een verschillende treksterkte (de ene is harder dan de andere) en hebben anders gevormde noppen. De twee zachtworden de ballen zijn ontworpen om samen te werken om de was in de droger op te tillen en te scheiden. Ze nemen ook de warmte op en geven dit tijdens het drogen weer af aan de kleding waardoor het drogen wordt versneld.
Foto('s):
De volgende extensies worden ondersteund: png, jpeg, jpg, gif, txt, csv, pdf, doc, docx, rtf, xls, xlsx, ppt, pptx, odt, ods, eps.
Gegevens worden naar de server verzonden
Reviews
Sorteren op:
Review toevoegen
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst moet worden goedgekeurd door een beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is zal hij verschijnen op deze pagina.
Het is niet mogelijk om een review met 0 sterren te plaatsen
Verzenden
Geen reviews gevonden.
We gebruiken cookies om bezoek te meten, slaan geen persoonlijke gegevens op.